Запрошуємо на 19-й творчий сезон Клубу «Співуча родина»

16.01.2013
Молодіжний центр культурно-естетичного виховання
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

16 січня 2013 року о 19-00
до Київського міського будинку вчителя

Із циклу «Різдвяні зустрічі. У промінні Віфлеємської зірки»
До 90-річчя утворення Всеукраїнського мистецького часопису «Музика»
«Музика» – символ відродження духовності»

Різдвяні зустрічі «У промінні Віфлеємської зірки» в Київському міському будинку вчителя проводяться всьоме. У попередні роки звучали колядки й щедрівки та різдвяні пісні різних народів світу, церковна музика й хорові обробки видатних українських майстрів Миколи Леонтовича, Кирила Стеценка, Миколи Лисенка, Левка Ревуцького. Головна мета цих щорічних зустрічей – сприяння знайомству співвітчизників із скарбами національної культурної спадщини та шедеврами світової музичної культури.

У концертній програмі беруть участь:

1. Лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, Народний художній колектив «Дитяча опера». Художній керівник –Заслужений працівник культури України Наталія Нехотяєва, хормейстер Наталія Коломієць, концертмейстер Анна Голдабіна.
2. Хор хлопчиків та юнаків Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка. Диригенти – Інна Журавель та Тетяна Веріч.
3. Інна Лісняк – лауреат всеукраїнських конкурсів співаків-бандуристів.
4. Чоловічий ансамбль «Фавор» церкви Св. Василія Великого.
Художній керівник Роман Будзяк.
5. Хор Патріаршого собору Воскресіння Христового греко-католицької церкви в Києві. Регент Тетяна Стефанишин. Настоятель – вл. Йосиф Мілян.
6. Олександр Пирієев (віолончель) – лауреат міжнародних конкурсів.
7. Ансамбль церкви прп. Миколи Святоші. Регент – Тетяна Веріч. Настоятель – отець Віктор Квас.
8. Чоловічий вокальний ансамбль Патріаршого кафедрального собору св. Володимира. Регент Тетяна Солосич.
9. Камерний хор «Пектораль» Київського міського будинку вчителя
Художній керівник і диригент – Андрій Карпінець.
10. Андрій Іщенко – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів естрадного співу.
11. Народна хорова капела «Дніпро» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Художній керівник і диригент – Ірина Душейко
Диригент – Ігор Тилик
12. Народна академічна хорова капела НТУУ «КПІ»
Художній керівник і диригент – Руслан Бондар,
хормейстери Вікторія Вітренко та Максим Ковальчук.

Ведуча – музикознавець, лауреат Премії ім. М. Лисенка,
доктор філософії (з мистецтва) Валентина Кузик

Адреса: Київ, вул. Володимирська, 57 (Конференц-зал, 2-й поверх)
Конт. тел. +38 (044) 239 31 30