Новорічні ранки для дітей у КНУ

24.12.2012
Традиційно в останні дні грудня Дзеркальна зала (ауд. 148) Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка перетворюється на кімнату, де живуть Дід Мороз, Снігуронька, казкові герої, красується новорічна ялинка.
Таку казку щороку організовує Молодіжний центр культурно-естетичного виховання університету при сприянні ректорату та профспілкового комітету для дітей викладачів, співробітників, аспірантів, докторантів, студентів КНУ.
Цього року Новорічні ранки в Головному корпусі працівники МЦКЕВ провели 25-26 грудня. Вони зібрали під своєю ялинкою Чіпа та Дейла, Поночку, дядю Скруджа, вовка, зайця і злу чарівницю, яка хотіла зіпсувати свято, але Дід Мороз з Снігуронькою та дітьми, прогнали злюку і свято вдалося на славу.

фото Тетяни Воротняк/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ