Міні-футбол із максі-задоволенням

21.12.2012
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 11.12.12 по 18.12.12 проходив IX-й Меморіал із міні-футболу серед науково-педагогічних працівників, присвячений пам’яті першого начальника Військового інституту генерал-лейтенанта Сергія Жукова.
У напруженій та безкомпромісній боротьбі перемогу здобула команда військового факультету фінансів і права (ВФФП, начальник факультету – полковник Валерій Лісовський).
Друге місце посіла команда військово-гуманітарного факультету (ВГФ, начальник факультету – полковник В’ячеслав Кирик), третє, як і в минулому році, залишилося за Управлінням Військового інституту.
Кращим бомбардиром турніру з результатом 8 м`ячів став підполковник Андрій Сірий (ВГФ). Кращим гравцем визнано полковника Віталія Ворону (ВФФП), а воротарем – підполковника запасу Ігоря Луценка (факультет військової підготовки).
Як зазначив головний суддя змагань підполковник Андрій Балдецький, усі матчі турніру традиційно проходили в запеклій та чесній боротьбі, де ніхто не хотів програвати.
– Меморіал із міні-футболу серед науково-педагогічних працівників – це данина пам’яті першому начальнику Військового інституту генерал-лейтенанту Сергію Жукову, – підкреслив підполковник Андрій Балдецький. – З іншого боку, – це змагання, де є гарна можливість не тільки підтримувати фізичну форму, а й добре розвантажитись емоційно.

Відділ з виховної роботи Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка