Новини

БІЛЬЯРД: СПОРТ, ЗАХОПЛЕННЯ, ТВОРЧІСТЬ

14.12.2012

Історія більярду продовжується. Продовжується завдяки щирим прихильникам цієї гри,які є у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вже вкотре проводяться змагання з більярду серед науково-педагогічних працівників під егідою Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка,яка налічує понад 50 спортсменів та президентом якої є ректор нашого університету академік Губерський Леонід Васильович.
17-18 листопада 2012 року в Більярдному клубі „BUFFALO” відбувся особисто-командний Кубок Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка з більярду “Вільна піраміда”, серед науково-педагогічних працівників ; головний суддя змагань – проректор з науково-педагогічної роботи Бугров Володимир Анатолійович.
У командному заліку чемпіоном стала команда Військового інституту (Безносюк Олександр Олексійович, Ворона Віталій Васильович,Шмаль Сергій Григорович),друге місце посіла команда Інституту міжнародних відносин (Копистира Арсеній Миколайович, Расшивалов Дмитро Петрович) ,третє місце – команда ректорату (Лютий Ігор Олексійович, Вижва Сергій Андрійович, Бех Петро Олексійович).
В особистому заліку чемпіоном став Копистира Арсеній Миколайович (Інститут міжнародних відносин), друге місце посів Курилко Олександр Борисович (механіко-математичний факультет) ,третє місце – Безносюк Олександр Олексійович (Військовий інститут).
Паралельно з Кубком ректора проводився командний Чемпіонат Київського національного університету імені Тараса Шевченка з більярду,“Вільна піраміда” присвячений 178-й річниці відкриття університету.
У командному заліку втретє чемпіоном стала команда Військового інституту (Безносюк Олександр Олексійович, Ворона Віталій Васильович,Шмаль Сергій Григорович),друге місце посіла команда геологічного факультету (Дейнеко Степан Іванович, Вижва Сергій Андрійович, Кузьменко Павло Миколайович),третє місце - команда ректорату (Лютий Ігор Олексійович,Вижва Сергій Андрійович, Бех Петро Олексійович).
У турнірі “ Білія ” (за кількістю забитих куль до першої помилки) чемпіоном з чудовим результатом 17 куль став – Копистира Арсеній Миколайович (Інститут міжнародних відносин),друге місце посів Курилко Олександр Борисович (механіко-математичний факультет) – 7 куль, третє місце – Расшивалов Дмитро Петрович (Інститут міжнародних відносин) –7 куль.
Номінації Асоціації більярду
Київського національного університету імені Тараса Шевченка 2012 року

Кращим спортсменом АсоціаціЇ став Копистира Арсеній Миколайович (Інститут міжнародних відносин).
Кращою командою Асоціації стала команда Військового інституту (Безносюк Олександр Олексійович, Ворона Віталій Васильович, Шмаль Сергій Григорович).
Найкращий дебют року:Соловйова Катерина Георгіївна (Кафедра фізвиховання).
Найкращий прогрес року року:Команда Ректорату (Лютий Ігор Олексійович,Вижва Сергій Андрійович,Бех Петро Олексійович),Вижва Сергій Андрійович).
Метр року: Наєнко Михайло Кузьмович (Інститут філології)
За волю до перемоги:Копистира Арсеній Миколайович (Інститут міжнародних відносин).
Гроза авторитетів:Лютий Ігор Олексійович (ректорат)
За артистизм на більярді: Шмаль Сергій Георгійович (Військовий інститут)
За результатами турнірів сформована збірна Київського національного університету імені Тараса Шевченка з більярду “ Вільна піраміда” для матчевої зустрічі з командою Національного університету фізичного виховання і спорту України, яка відбудеться 12 січня 2013 року та командою Держадміністрації міста Києва.