“Міс ВІКНУ 2012”

07.12.2012
7 грудня 2012 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за ініціативи Курсантської ради вдруге пройшов конкурс краси – свято чарівності. Здивувати ерудицією, розумом, винахідливістю та своєю харизматичністю спробували 8 конкурсанток нашого навчального закладу, які були представлені всіма факультетами. Захід пройшов під гаслом: “Красива, успішна, розумна та сучасна”
В складі журі були: методист відділу виховної роботи Олег Манзя, директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Надія Максименко, заступник Голови студентського парламенту Ілля Бачурин, почесний Голова Курсантської ради лейтенант Алла Софієнко та інші члени. Почесним членом журі стала Королева Університету 2012 – курсант Вікторія Тюріна.
Після представлення учасниць змагань та короткого концертного номеру відбулася основна частина – боротьба дівчат у восьми номінаціях. Конурсантки по-справжньому серйозно підійшли до всіх поставлених завдань, і, без сумніву, запрошені гості без вагань обрали своїх фавориток.
Звісно, всі учасниці, без перебільшення варті були носити титул Міс, але серед всіх, перше місце посіла студент 1 курсу військово-гуманітарного факультету Антоніна Негривода. Оголошені результати зняли інтригу серед присутніх в залі, а всім красуням були адресовані найщиріші слова побажань залишатися завжди такими ж неперевершеними і чудовими. А проведений конкурс ще раз засвідчив – громадські організації Військового інституту активно діють та задають ритм курсантському та студентському життю в Університеті.

Офіцер відділу з виховної роботи
капітан Домбровський Олег Віталійович