Інтелектуально-розважальний конкурс «Містер Дипломат»

11.12.2012
12 грудня 2012 року о 17:00 у Великій актовій залі Інституту міжнародних відносин відбудеться інтелектуально-розважальний конкурс «Містер Дипломат».

«Містер Дипломат» − це інтелектуально-розважальний конкурс, що вже другий рік поспіль проводиться в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка з нагоди Дня дипломатії в Україні, що святкується 22 грудня.
Конкурс має на меті повернути дипломатичній справі належний престиж і визнання, привернути увагу громадськості до поважної професії дипломата та відновити її шанований статус. Конкурс надасть змогу оцінити рівень підготовки студентів-міжнародників з таких напрямів, як дипломатичний протокол та етикет, іноземні мови, випробує їх інтелект і кмітливість та перевірить їх готовність до опанування дипломатичної професії.

За почесний титул «Містер Дипломат» змагається вісім конкурсантів, які обираються серед найкращих студентів ІМВ 4 − 6 курсів.
Завдання конкурсу перевірять учасників на наявність якостей та знань, необхідних для професії дипломата.

Ведучим заходу буде випускник ІМВ, теле і радіо ведучий Андрій Джеджула.