День захисника Вітчизни - всенародний чоловічий день

24.02.2005
23 лютого Україна святкує День захисника Вітчизни, свято, яке із Дня Радянської армії перетворилося на всенародний чоловічий день. Це свято виникло у 1918 році як день народження Червоної Армії під Нарвою та Псковом після перемоги над німецькими загарбниками.

В Київському національному університеті імені Тараса Шевченка – це передусім день вшанування світлої пам’яті загиблих під час війни студентів та викладачів університету. Сьогодні студенти та викладачі нашого вузу разом з ветеранами вшанували загиблих та поклали квіти до Пам’ятного знаку загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.

Ветеранів філософського факультету привітав декан Анатолій Євгенович Конверський, а студентський актив університету продемонстрував невеличкі творчі номери.

Інститут філології організував для ветеранів, концертну програму, в якій взяли участь талановиті студенти-філологи та народні танцювальні і пісенні колективи.

Щоб в цей день ніхто не почував себе забутим після святкової програми на ветеранів чекав святковий обід.

ПРЕС-ЦЕНТР