Делегація з Японії на географічному факультеті

05.12.2012
5 грудня 2012 року на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшла зустріч японської делегації у складі: пані Чідзуру Катаока - заступника директора та пана Хадзіме Кадовакі – викладача міжнародної школи японської мови "Samu Kyoiku Gakuуin" (м. Токіо); пані Олени Іванової - директор Центру японської мови та культури "Ніхон Рюгаку" (м.Токіо); пані Анни Калмицької - виконавчого директора Центру японської культури "САН" (м.Київ). Від географічного факультету делегацію зустрічали: заступник декана з міжнародного співробітництва доцент Мотузенко Олена Олександрівна, завідувач кафедри країнознавства та міжнародного туризму професор Любіцева Ольга Олександрівна, провідний фахівець з японістики, директор Центру вивчення іноземних мов географічного факультету професор Яценко Борис Павлович. Гостей з Японії ознайомили з географічним факультетом, розповіли про тісні наукові та культурні зв’язки з навчальними закладами Японії та стан вивчення японської мови на факультеті. Під час зустрічі у дружній та конструктивній атмосфері були обговорені питання інформаційної та методичної підтримки курсів японської мови на факультеті, заплановано проведення у поточному році таких спільних заходів, як країнознавча олімпіада з Японії, низки вебінарів «Україна-Японія: співробітництво у галузі туризму».
Офіційною зустріччю японської делегації на географічному факультеті було відкрито «Тиждень японської мови та культури», всі заходи у програмі організовано за підтримки навчальних закладів міста Токіо та громадських організацій України та Японії, діяльність яких спрямована на популяризацію японської мови та культури.