Японознавчі студії в Інституті філології

28.11.2012
Розвиток японістики набирає стрімких обертів далеко поза межами «країни, де сходить сонце». Одним із таких європейських центрів японознавства є Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка. Потужна кафедра китайської, корейської та японської філології на чолі з проф. Іваном Бондаренком, Центр японської мови та літератури, де працює ціла когорта професійних викладачів з України та Японії забезпечують якісну освіту філологів-японознавців. Для вдосконалення мовних навичок студентів, обміну педагогічною та науково-культурною інформацією між науковцями-японістами кафедра регулярно влаштовує круглі столи, конференції, семінари. З цією метою 27 листопада в Актовій залі Інституту філології відбулася Міжнародна наукова конференція «Японська культура в контексті глобалізації: сучасний стан і перспективи».

Анна Мукан,
Фото: Валерій Попов,