Події на геологічному факультеті

10.09.2003
Завдяки спонсорській підтримці Генерального директора ПДГРП “Північгеологія” В.С.Металіді та Головного геофізика Л.М. Шимків на географічному факультеті відбувається технічне оснащення петрографічних класів відео та мультимедійною апаратурою. Завдяки цьому, студенти, які оволодівають знаннями з фундаментальних курсів “Петрографія” та “Літологія” можуть тепер “в живу” побачити мікроскопічне зображення мінералів та порід на екрані монітора, телевізійного приймача або на великому аудиторному екрані під час лекції. Тепер вони можуть вільно обговорювати побачене, робити комп’ютерні мікрознімки, віддрукувати їх для курсових та дипломних робіт. На те, що раніше студентом витрачалося принаймні декілька занять, зараз за допомогою нової проекційної техніки та зміненої, відповідно, методики викладання потрібно всього кілька десятків хвилин.
Заст.декана геологічного факультету
з навчальної роботи Павлов Г.Г.