Конференція молодих географів

23.11.2012

На географічному факультеті проводиться міжнародна науково-практична конференція «Молодь – географічній науці». Зазначений форум проходить вже восьмий раз. Серед учасників конференції – молоді вчені і аспіранти з різних регіонів України та Росії. До початку конференції надруковано збірник матеріалів. Відкриваючи форум, декан факультету, професор Ярослав Олійник привітав учасників, побажав їм творчих успіхів в процесі оприлюднення власних наукових розробок. Він зазначив, що подальший розвиток географічної науки не можливий без притоку молодих вчених. І саме тому, обрана тематика науково-практичної конференції є гарною можливістю наукового диспуту для молодих вчених , під час проведення якого, доцільно обговорити сучасний стан розвитку географічної науки, провести ґрунтовний аналіз розвитку окремих її складових, розробити науково-обгрунтовані рекомендації щодо тенденцій розвитку нових наукових напрямків.
Доповіді молодих науковців охоплювали актуальні питання природничої та суспільної географії (в тому числі туризму, геоекології), а також картографії, геоінформаційних технологій, гідрології та кліматології.
Зі змістовними доповідями виступили: Є. Боклач (м. Київ), О. Горовий (м.Львів), М. Атаманюк (м. Чернівці), І. Дорошенко (м. Харків), О. Катеруша (м. Одеса), І. Лупашко (м. Сімферополь), С. Миронова (м. Севастополь), О. Санін (м. Москва), О. Ігнатенко (м. Белгород), Т. Аухадєєв (м. Казань), Г. Медведєва (м. Перм) та інші.
Масштабність конференції, глибина обговорюваних питань, рівень представництва її учасників засвідчили, що молодь має значний потенціал, визначає і успішно здійснює розвиток актуальних географічних проблем сучасності.