Ректор КНУ зустрівся з активістами студентського парламенту

23.11.2012
22 листопада відбулася зустріч ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка академіка Леоніда Губерського та проректора Володимира Бугрова з представниками студентського парламенту університету. Леонід Васильович розпочав зустріч з обговорення важливих та проблемних господарських питань, що стосувалися фінансування, проживання студентів у гуртожитках, створення кращих умов для навчання та забезпечення факультетів необхідним обладнанням.

У другій половині зустрічі ректор відповідав на запитання, які найбільше хвилюють студентів:

- рівня викладання іноземних дисциплін на факультетах;
- ремонту оздоровчих баз університету;
- можливості проживання молодих сімей в гуртожитках та ін.

Закінчилась зустріч на приємній ноті: ректор вручив почесні грамоти активістам студентського парламенту університету за активну діяльність в органах студентського самоврядування. Також адміністрацією та студентами було висловлено надію на плідну співпрацю задля розвитку рідної Альма Матер.

текст Анна Курінна/Голова студпарламенту філософського факультету

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ