Підсумки фотоконкурсу «Дякую Профкому за…»

20.11.2012
З 10 до 18 листопада Профкомом КНУ імені Тараса Шевченка та студентською газетою «Життя Non-Stop» був оголошений фотоконкурс «Дякую Профкому за…». Його учасниками могли стати студенти усіх курсів та факультетів КНУ імені Тараса Шевченка.
Перемогла у конкурсі та отримала головний приз (1000 гривень) студентка 1 курсу Факультету соціології Альона Запорожець.

2 місце посіла Олександра Захарова, 3 курс Факультету соціології. Вона отримає 700 гривень.

3 місце здобуло фото Альони Побережник та Юлії Корінець, 6 курс Юридичного факультету. Їм подарують 500 гривень.

За вибором редакції газети "Життя Non-Stop" перемогло фото Максима Карамаша, 4 курс Хімічного факультету.

Нагородження переможців відбудеться 21 листопада під час засідання Студентської комісії ППО КНУ імені Тараса Шевченка.
Вітаємо всіх учасників!)