ВІКНУ запрошує на науково-практичну конференцію

19.11.2012
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відповідно до Плану наукової і науково-технічної діяльності на 2012 рік 23.11.12 відбудеться VІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє", присвячена пам’яті першого начальника Військового інституту заслуженого працівника народної освіти України, доктора технічних наук, професора генерал-лейтенанта Жукова Сергія Анатолійовича.
Мета конференції: обговорення стану та перспектив розвитку військової освіти і науки, апробація результатів наукових досліджень, організація співробітництва у науковій діяльності та підготовці науково-педагогічних і офіцерських кадрів.
Програмою конференції передбачено: пленарне засідання, доповіді та повідомлення учасників, робота в секціях (секція № 1. Техніка озброєнь та технології подвійного призначення – керівник секції – доктор технічних наук, професор Лєнков С.В.; секція № 2. Лінгвістичне забезпечення діяльності Збройних Сил України – керівник секції – доктор технічних наук, професор Замаруєва І.В.; секція № 3. Актуальні проблеми гуманітарного та соціального розвитку Збройних Сил України – керівник секції ¬¬– доктор психологічних наук, професор Сафін О.Д.; секція № 4. Фінанси і воєнна економіка – керівник секції – кандидат економічних наук полковник Чімишенко С.М.; секція № 5. Інформаційно-психологічна безпека особистості держави і суспільства – керівник секції – кандидат історичних наук, доцент Жарков Я.М; секція № 6. Актуальні проблеми правового забезпечення повсякденної діяльності Збройних Сил України – керівник секції – кандидат юридичних наук, доцент підполковник юстиції Коропатнік І.М.; секція № 7. Воєнна географія та проблеми топогеодезичного забезпечення – керівник секції – кандидат технічних наук, доцент полковник Савков П.А.; секція № 8. Інновації у вищій освіті – керівник секції – кандидат педагогічних наук, доцент Безносюк О.О.
Адреса оргкомітету: вул. Ломоносова, 81 м. Київ, 03680
Телефон: (044) 521–35–97 (внутрішній 1–45)
E–mail: nov_viknu@ukr.net
Місце проведення науково-практичної конференції:
пленарне засідання – аудиторія № 315;
секційні засідання – аудиторії Військового інституту.
Початок роботи конференції – 23 листопада о 10.00.
Усі журналісти, які бажають ознайомитися з ходом проведення зазначеного заходу, запрошуються до Військового інституту за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 81 (станція метро "Виставковий центр").
Акредитація журналістів за тел. (067) 5067097.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін