ВЧИТЕЛЬ ЖИВЕ В СВОЇХ УЧНЯХ І ПОСЛІДОВНИКАХ

13.11.2012

12 листопада 2012 року колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка вшанував пам’ять Білого Михайла Уляновича – член-кореспондента НАН України, ректора Університету у 1970-1985 роках, заслуженого діяча науки, заслуженого професора університету, учасника бойових дій ВВВ. На його могилу на Байковому кладовищі поклали квіти його рідні, керівництво Університету, колектив факультету та кафедри оптики, яку він очолював. Михайло Улянович пройшов важкими шляхами війни та післявоєнної відбудови. Завдяки природному розуму та наполегливій праці він досяг успіхів у науковій і освітній роботі. А його організаторський хист став запорукою стрімкої розбудови нашого Університету. Свій життєвий досвід і професійні знання професор Білий М.У. щедро передавав молоді університету, виховував і гартував у неї любов до рідного краю, до науки.
25-28 жовтня 2012 року в університеті на фізичному факультеті відбулася, організована першим проректором академіком НАПН України О. К Закусилом, 13-та міжнародна конференція молодих вчених в галузі інформаційних, лазерних та оптоелектронних технологій, присвячена 90-ій річниці з дня народження проф. Білого М.У. На ній були заслухані наукові повідомлення його послідовників, а також доповіді про життєвий шлях та наукові здобутки Михайла Уляновича.
Науковими досягненнями та звершеннями молодь продовжує справу видатного педагога, вченого професора Білого М.У.