У ВІКНУ завершився період адаптації студентів-першокурсників

29.10.2012
У ВІКНУ період адаптації до навчання студентів-першокурсників завершився зустріччю їх батьків з керівництвом Військового інституту

Захід, у якому брали участь студенти-першокурсники, їхні батьки, керівництво Військового інституту та факультетів, відбувся 27.10.12 у великій залі ВІКНУ.

У своїх виступах начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін та його заступник з виховної роботи полковник Віктор Уліч розповіли про організацію навчально-виховного процесу, матеріально-технічну базу, побутові умови, які створені для навчання та проживання студентів та курсантів ВІКНУ.

Присутнім були доведені результати соціологічних опитувань, проведених серед першокурсників, надані ґрунтовні відповіді на запитання.

Батьків студентів-першокурсників найбільше цікавили особливості навчання студентів у Військовому інституті, можливості вирішення окремих побутових питань, майбутнє їхніх дітей, рівень освіти, який вони отримають по завершенню ВІКНУ та перспективи подальшої служби у військах.

Усі учасники заходу отримали необхідну та корисну інформацію, залишилися задоволеними його проведенням.
Начальник групи зв’язків із громадськістю
Військового інституту
Київського національного університету імені Тараса Шевченка