Конкурс талантів на географічному факультеті!

17.10.2012
16 жовтня 2012 року на географічному факультеті було проведено огляд художньої самодіяльності присвячений 80-ій річниці заснування факультету. У виконанні конкурсантів прозвучали чудові пісні українською, російською, англійською та французькою мовами, прочитані романтичні авторські поезії та продекламовані монологи з творів відомих письменників.
Найактивнішу участь у конкурсі взяли студенти першого курсу. Усіх присутніх зачарував прекрасний голос Ірини Яковчук. Необхідно відзначити також артистичне виконання монологу Оленою Кирилюк та авторські вірші Дениса Соболєва.
Всі учасники отримали подяки від декана географічного факультету Олійника Я.Б. Найкращих виконавців рекомендовано до участі в загально університетських мистецьких заходах.