Вітання з Днем працівників освіти!

05.10.2012

Шановні викладачі та співробітники Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Високе покликання Педагога, Учителя є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Прищеплення вами глибоких фахових знань, високих моральних цінностей сприяє особистісному і професійному становленню, соціальній активності та конкурентній спроможності молоді в сучасному глобалізованому світі.
Найтепліші слова вдячності всій громаді Університету за сумлінну працю на просвітницькій ниві, за примноження інтелектуального потенціалу нації, виховання нашої молоді в дусі любові до Батьківщини, її історії та майбуття. Спільними зусиллями ми і надалі будуватимемо наш Університет як всесвітньо відомий осередок освіти, науки та духовності.
Бажаю всім міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Нехай завжди зігріває ваші душі щира вдячність ваших вихованців.

Леонід Губерський