Економічний факультет запрошує на виставку Марфи Тимченко

27.09.2012
З 1 по 18 жовтня на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходитиме виставка робіт української майстрині декоративного розпису Марфи Тимченко «Сонце Петриківського розпису». Відкриття виставки відбудеться 3 жовтня 2012 року о 12:00 за адресою вул. Васильківська 90а.
Ма́рфа Ксенофо́нтівна Ти́мченко (1922-2009) — українська майстриня декоративного розпису.
Родом з с. Петриківка (Дніпропетровська область), учениця Т. Пати та Київської школи майстрів народної творчості; з 1953 митець порцеляни на Київському експериментальному кераміко-художньому заводі. Для розписів Марфи Тимченко (стінопис, дерев'яні вироби і порцеляна) характеристична компактна композиція з рослинністю і птахами.
Лауреат Шевченківської премії (2000), перший лауреат премії імені Катерини Білокур.