Гості з Офісу Німецької служби академічних обмінів (DAAD) завітали до КНУ

26.09.2012

Сьогодні 26 вересня 2012 р. відбулася робоча зустріч представників Офісу Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в Україні з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петром Олексійовичем Бехом. Участь у ній взяли також працівники відділу міжнародного співробітництва. Були обговорені питання поточної співпраці, а також шляхи подальшого розвитку академічної мобільності студентів, аспірантів та викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченката німецьких студентів. Мова йшла також про організацію навчання з перспективою отримання випускниками подвійних дипломів, а ще організація літніх та зимових шкіл, залучення до навчального процесу в КНУ професорсько-викладацького складу з ВНЗ Німеччини.