Відбулася дискусія лекційної програми "Рік Аніша Капура"

25.09.2012
20 і 22 вересня 2012 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулись перші дискусії в рамках відкритої лекційної програми "Рік Аніша Капура", що проводять PinchukArtCentre та Британська Рада в Україні. У четвер, 20 вересня Куратор виставки Аніша Капура в Королівській Академії мистецтв Норман Розенталь представив слухачам свій погляд на життя та творчість Аніша Капура у ході діалогу з Генеральним директором PinchukArtCentre Екхардом Шнайдером. Одразу після дискусії присутні мали можливість поспілкуватися з експертами. У суботу, 22 вересня Метью Спрінґфорд, режисер БіБіСі, презентував слухачам свою документальну стрічку «Рік Аніша Капура» і розповів про процес її створення та виклики, з якими йому довелось зіткнутись. Лекція супроводжувалась демонстрацією уривків фільму. Наступні зустрічі відбудуться 29 і 30 вересня (субота, неділя) о 16:00 в аудиторії 329 Червоного корпусу університету. 29 вересня організатори лекційної програми представлять Керолайн Дуґлас, куратора Arts Council’s Collection: Виставка Аніша Капура Flashback в бесіді з Бйорном Ґельдхофом, арт-менеджером PinchukArtCentre. 30 вересня пропонується перегляд документальну фільму «Рік Аніша Капура», присвячений процесу підготовки до виставки художника у Королівській Академії мистецтв у Лондоні. Фотографії надані PinchukArtCentre © 2012. Фотограф: Сергій Іллін.