Міжнародна конференція «Україна в Європі – Європа в Україні»

21.09.2012

25–го вересня 2012 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться Міжнародна конференція «Україна в Європі – Європа в Україні», присвячена 20–річчю встановлення українсько-норвезьких дипломатичних відносин. Цей захід організовується за ініціативи Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегія Йон Елведал Фредріксена та підтримки Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Васильовича Губерського.
Основними напрямами Міжнародної конференції є:
- Україна та Європа: бачення та перешкоди
- Україна та Європа: енергетика та торгівля
- Навчання та стажування: практичні аспекти співробітництва
У заході візьмуть участь представники Посольства Королівства Норвегія в Україні та посольств європейських держав, зокрема, Данії, Швеції, Фінляндії та інших. Запрошені також представники урядових кіл та державної влади, освіти та науки, громадських та бізнес-організацій, ЗМІ.
Початок конференції о 10-00 в залі засідань Вченої Ради (головний корпус університету).
Адреса:
вул. Володимирьска, 60