Вищий адміністративний суд України та КНУ підписали договір про співпрацю

20.09.2012
Сьогодні, 20 вересня 2012 року Голова Вищого адміністративного суду України Ігор Темкіжев і ректор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор філософських наук Леонід Губерський підписали договір про проведення спільних організаційно-правових заходів щодо підготовки на юридичному факультеті фахівців для роботи у судах, вивчення та узагальнення судової практики та аналізу судової статистики, розробки пропозицій щодо вдосконалення законодавства. Угоду укладено на п’ять років. У рамках угоди Київський національний університет імені Тараса Шевченка, зокрема, залучатиме суддів та працівників ВАСУ до викладацької та наукової роботи, сприятиме участі викладачів юридичного факультету у роботі науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, що проводяться ВАСУ, відряджатиме викладачів та аспірантів на стажування для збору матеріалів для написання докторських та кандидатських дисертацій, підручників, навчальних посібників тощо. У свою чергу ВАСУ зобов’язується у разі потреби залучати викладачів факультету до спільної роботи над законопроектами, надавати можливість суддям та працівникам ВАСУ брати участь у навчальному процесі на юридичному факультеті, сприяти у проходженні стажування та доступу до матеріалів судової практики для науково-дослідної роботи викладачами, аспірантами. Крім того, за домовленістю сторін до ВАСУ будуть направлятися студенти випускних курсів для проходження практики і збору матеріалів судової практики та статистики для написання магістерських та дипломних робіт.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ