Кальман Міжей прочитав лекцію “Пропозиція Президенту: Нова хвиля реформ”

14.01.2005
13 січня 2005 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університеті імені Тараса Шевченка Помічник Генерального Секретаря ООН пан Кальман Міжей прочитав лекцію на тему “Пропозиція Президенту: Нова хвиля реформ”.

Вона була підготована незалежною групою українських та міжнародних експертів – Комісією “Блакитної стрічки”, - створеної за ініціативи Кальмана Міжея, що об’єднала низку провідних українських та міжнародних експертів.

Головна мета лекції - допомога новому керівництву України пропозиціями щодо нової хвилі для досягнення швидкого та стійкого економічного зростання, підвищення рівня життя усього населення України.

Серед переліку питань, що розглядалися Комісією - політична та судова реформа, медичне страхування та багаторівневий підхід до фінансування медицини, податковий та господарський кодекс, підприємство, субсидування тощо.

ПРЕС-ЦЕНТР