ІІІ Всеукраїнський табір по навчанню громадській діяльності

30.08.2012
З 30 серпня по 1 вересня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Ліга студентів асоціації правників України проводить ІІІ Всеукраїнський табір по навчанню громадській діяльності.
У перший день роботи відбулася, зокрема, зустріч студентів з відомим на міжнародній арені громадським діячем, вченим, науковцем, членом Ради Світової Академії мистецтв та науки, керівником Наглядової ради Міжнародного інституту менеджменту (Україна) Богданом Гаврилишиним. В його науковому доробку понад 100 статей з проблем менеджменту, освіти в галузі менеджменту, економічного та політичного середовищ. Книга Богдана Гаврилишина «Дороговкази в майбутнє – до найбільш ефективних суспільств» набула світового значення і видана в перекладі вісьмома мовами.
Під час проведення табору у молоді відбудуться зустрічі та дискусії з відомими громадськими діячами, науковцями, авторитетними фахівцями в галузі менеджменту, управління , керівниками юридичних департаментів провідних компаній та установ.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ