Враження іноземних фанатів від України та гуртожитків КНУ

06.07.2012

- Що ви чули про Україну до приїзду?

Наша преса всіляко попереджала нас, що у вас в Україні дуже небезпечно. Це була майже завжди негативна інформація. Ми були надзвичайно здивовані, коли виявили, що в Україні просто чудово. Нічого з того про що нас попереджали не підтвердилось. Люди були дуже привітними та і сама країна виявилась дуже красивою. Про фанів з Німеччини теж існують певні стереотипи, що ми тільки те і робимо, що п’ємо пиво і дивимось футбол. Проте, наприклад, я і мій друг взагалі не вживаємо алкоголь і ведемо абсолютно здоровий спосіб життя. Що ж до футболу, то цей стереотип напевно є правдивим.

- Німеччина програла півфінал, більшість німецьких вболівальників відмовились їхати на фінал, чому ви вирішили приїхати?

Все заради самої ідеї футболу. Крім того нам також було цікаво подивитись на Київ та відвідати якісь цікаві місця. Звичайно було шкода, що наша команда не увійшла до фіналу, проте ми не шкодуємо, що вирішили приїхати на гру.

- Що саме ви відвідали в Києві?

Ми дуже хотіли піти на балет, тому і придбали білети на виступ у Київському театрі опери і балету. Це була чудесна вистава. Нам дуже сподобалось. Ми також зробили пішу прогулянку Києвом і повинен сказати, що тут справді є на що подивитись.

- А як щодо нашого хостелу, вам тут зручно?
Безумовно! Тут дуже добре. Всі настільки привітні і люб’язні. Крім того умови проживання теж дуже хороші. Цей хостел один з найкращих де ми зупинялись.
Hose Michael, Filker Eduard (НІМЕЧЧИНА) ____________________________________________________________________________________________________________

- Чи сподобалась вам Україна?

Так, звичайно. Тут є багато красивих місць. Я був у кожному з українських приймаючих міст і можу сказати, що Київ є одним з найкращих.

- Вам подобається проживання у нашому хостелі?

Так, тут дуже зручно. Ми обрали цей хостел через помірну ціну та хороші умови. Ми задоволені своїм вибором.

- Ви проживаєте в Україні майже місяць, які ваші враження?
.

- Які історичні місця Києва ви запам’ятали?

Ну найбільше мені запам’яталось відвідування пам’ятника присвяченого Матері-Батьківщині. Це було справді вражаюче.
Вам відомо про наш університет?
Так, нам розповідали про нього. Крім того ми колись навіть проїжджали повз нього.

- Ви сказали, що вам сподобалось в Україні. Чи захотіли б ви колись повернутись сюди?

Якщо була б можливість та час, то я б охоче приїхав в Україну ще раз.

Які були ваші прогнози стосовно того, хто виграє чемпіонат?

Ми всі спортивні журналісти, тому у нас немає прихильності до якоїсь з команд. Крім того футбол доволі непередбачувана гра і завжди важко сказати, хто виграє. Ми ніколи не робимо прогнозів.

- Як вам наші студенти, що працювали у хостелі?

Всі були дуже люб’язні. Немає ніяких зауважень. Ви виконали хорошу роботу.
Jin Jiaji (КИТАЙ)
фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ