Лекторій у ВІКНУ з питань протидії корупції

26.06.2012
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 22.06.12 згідно з планом профілактичних заходів щодо запобігання та протидії корупції відбувся лекторій для особового складу.
З лекціями на ньому виступили військовий прокурор Дарницького гарнізону Центрального регіону України майор юстиції Олег Сенюк та представник Військової служби правопорядку Збройних Сил України підполковник Ігор Синиця. Від ВІКНУ також виступили заступник начальника Військового інституту з виховної роботи полковник Віктор Уліч та помічник начальника Військового інституту з правової роботи начальник юридичної групи підполковник Сергій Пасіка. Присутнім оприлюднили останні зміни у законодавстві України, що стосуються запобігання та протидії корупції, а також наведені приклади притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які скоїли правопорушення. Цікавість до порушених під час лекторію питань вилилась у їх жваве обговорення.

Начальник групи зв’язків з громадськістю
Сергій Льовін