„Дніпро” на «Хоровій асамблеї української духовної музики»

22.05.2012
20 торавня 2012 Народна хорова капела „Дніпро” Київського національного університету імені Тараса Шевченка (керівник Ірина Душейко) виступила на

«Хоровій асамблеї української духовної музики», що відбулась з нагоди святкування 170-річчя від дня народження Миколи Лисенка та 130-річчя від дня народження Кирила Стеценка.

Хорова капела «Дніпро» виконала духовний твір Миколи Лисенка псальм «Пречиста Діво, мати руського краю» та хоровий концерт Артемія Веделя «Величая, величая, тя Господи».

За словами керівника капели «Дніпро» Ірини Душейко, хору зробили цінний подарунок – копію афіши датовану 1862 роком, де прорекламовано оперу «Наталка Полтавка», яку під керівництвом М. В. Лисенка поставила капела нашого університету.

Учасники хору отримали Диплом про участь у заході, а також подяку, автографи й фотографії онуків Миколи Лисенка та Кирила Стеценка.