Співробітники АККУ підвищили кваліфікацію

24.05.2012
19 травня 2012 р. в Навчально-науковому центрі державного управління та фінансового контролю в Інституті післядипломної освіти завершилось навчання - підвищення кваліфікації співробітників Антикорупційного комітету України.
З успішним завершенням навчання слухачів привітали: Голова Антикорупційного комітету України Гончар А.І., начальник фінансово-економічного управління Кондратюк В.В., генерал-майор Лішавський В.Г., заступник директора Інституту післядипломної освіти Рожко О.Д. та директор Навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю Дрозд І.К.
Усі слухачі успішно пройшли тестування знань, і отримали Свідоцтво державного зразка.
Участь в навчанні дала змогу усім учасникам підвищити професійний рівень у знанні антикорупційних законів України, заходів боротьби із корупцією, рівню правової культури посадових осіб.