Гості з Малайзії

23.05.2012
23 травня 2012 року Київський університет імені Тараса Шевченка відвідали Посол Малайзії в Україні пан Чуа Теотонг Бан, виконавчий директор Інституту досліджень відносин країн Європи та Азії Університету Малайя д-р Мд Насрудін та заступник виконавчого директора Інституту д-р Азмі Мат Акхір.

Вони зустрілися з ректором університету академіком Леонідом Губерським, проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петром Бехом, директором Інституту міжнародних відносин Валерієм Копійкою.
Під час зустрічі мова йшла про перспективи та напрямки співпраці в галузі освіти та науки. Виконавчий директор Інституту досліджень відносин країн Європи та Азії зазначив, що вони зацікавлені в започаткуванні спільних наукових досліджень з КНУ, в обміні студентами та викладачами й погодився з думкою ректора Леоніда Губерського, що співпраця на рівні магістерських програм буде надзвичайно корисною для двох університетів.