Звітний концерт „Маріам”

29.04.2012
25 квітня 2012 року в Актовій залі Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся звітній концерт студії східного танцю "Маріам" Молодіжного центру культурно-естетичного виховання.
Учасниці студії ретельно готувалися до концерту, шили нові костюми, брали участь у Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях східного танцю, і навіть наприкінці березня виграли кубок світу 2012 в категорії "дорослі формейшн шоу".
Глядачам сподобалася різноманітність програми, адже були представлені і класичні арабські танці, і фольклорні, і несподівані шоу-номери, а також спеціально запрошені гості - Україно-Іспанський центр фламенко і студія бального танцю "Бубєн - Денс".
На концерті також була присутня представник сектору хореографічного жанру Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Головного управління культури м. Києва, яка отримала приємні враження від події та відмітила якість хореографічних композицій.
А головне, в залі була тепла атмосфера, щирі усмішки як у танцівниць, так і у глядачів!