У ВІКНУ розпочала роботу ДЕК

07.05.2012
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 04.05.12 розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія (ДЕК) під головуванням директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики МО України Бориса Андресюка.
Під час першого засідання комісії начальник ВІКНУ генерал-майор Віктор Балабін представив присутнім керівництво Військового інституту, розповів про завдання, стан наукової та матеріально-технічної бази та доповів голові комісії про готовність ВІКНУ до ДЕК.
Борис Андресюк представив членів комісії та довів вимоги керівних документів щодо організації та проведення ДЕК.
На завершення заходу відбулося заслуховування начальників факультетів про готовність до ДЕК.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін

_e_1iUL