Міжнародна конференція на філософському факультеті

04.05.2012
3-4 травня 2012 року на філософському факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми викладання логіки та дисциплін логічного циклу».

У перший день роботи в ході пленарного засідання учасникам були запропоновані доповіді на тему "Логіка в академічному та університетському просторі" - академіка НАН України, декана філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка Анатолія Євгеновича Конверського, "Викладання логіки у Фінляндії" - професора теоретичної філософії Університету Гельсінкі Габріель Санду (Фінляндія, Гельсінкі), "Викладання логіки у Польщі: перспективи національної кваліфікаційної структури" - менджера навчальних планів з когнітивістики Інституту психології Університету Адама Міцкевича Маріуша Урбанського (Польща, Познань). В рамках конференції проведено кілька круглих столів та два майстер-класи з актуальних проблем викладання та вивчення логіки,історичні розвідки її особливостей, теоретичні та практичні проблеми навчальних курсів. Під час конференції відбулася презентація нового підручника Бандурко О. М., Тягло О. В. - "Юридична логіка".

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ