Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»

03.05.2012
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2011-2012 років» від 18.11.2011 р. № 1324 на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 18-20 квітня 2012 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит».
В олімпіаді взяли участь 130 студентів з провідних вищих навчальних закладів України.
Завдання олімпіади включали теоретичні питання творчого характеру, тестові завдання та практичні завдання розрахункового характеру.
Наші студенти гідно представили рідний факультет.

Диплом І ступеню (1 місце у загальному заліку з результатом у 90 балів) - Мотора Елізабет - спеціальність «Фінанси та кредит», 4 курс.

Диплом ІІІ ступню (4 місце у загальному заліку з результатом у 69 балів) - Тетерук Ольга – спеціальність «Фінанси і кредит», спеціалізована магістерська програма «Корпоративні фінанси», 1 курс магістратури.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!
_e_10NQ