Завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій»

27.04.2012

З 10 по 13 квітня 2012 р. на економічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1324 від 18.11.2011 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій».
В Олімпіаді взяли участь 106 студентів (за ОКР «Бакалавр» - 60 осіб, за ОКР «Магістр» - 46 осіб), які представляли 67 ВНЗ України із 21 області, АР Крим, міст Києва та Севастополя.
У складі оргкомітету та журі Олімпіади були представники провідних навчальних закладів України: класичних, економічних, технічних і технологічних, аграрних університетів, які мають вагомі здобутки щодо підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Менеджмент організацій».

За результатами теоретичного (комп’ютерного тестування) та практичного (розрахунково-аналітичне завдання) турів Олімпіади 12 студентів ОКР «Бакалавр» відзначені дипломами: дипломом першого ступеня – 1 учасник, дипломами другого ступеня – чотири учасники, дипломами третього ступеня – сім учасників. За перемогу у номінаціях «Креативний менеджер», «HR-менеджер», «Менеджер-теоретик», «Менеджер-практик», «Системний менеджер» нагороджено грамотами 5 студентів.

За результатами теоретичного (комп’ютерного тестування) та практичного (комплексне творче ситуаційне завдання) турів Олімпіади 10 студентів ОКР «Магістр» відзначені дипломами: дипломом першого ступеня – 1 учасник, дипломами другого ступеня – три учасники, дипломами третього ступеня – шість учасників. За перемогу у номінаціях «Менеджер проектів», «Топ-менеджер», «Менеджер-аналітик», «Менеджер-стратег», «Менеджер-інноватор», «Інвест-менеджер» нагороджено грамотами 6 студентів.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій» студенти економічного факультету досягли наступних результатів:

Диплом першого ступеня ОКР «Магістр» - Литвин Карина Ігорівна, студентка 2 курсу магістратури спеціальності «Менеджмент організацій»

Диплом другого ступеня ОКР «Бакалавр» - Чуйко Марія Віталіївна,
студентка 4 курсу спеціальності «Менеджмент організацій»

Вітаємо переможців і бажаємо нових здобутків!
srvt=1335516429108