Посольство Франції відвідає ВІКНУ

26.04.2012

27.04.12 у ВІКНУ відбудеться зустріч з представниками Посольства Французької Республіки в Україні на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом паном Аленом Ремі.
Гості візьмуть участь у презентації другого видання підручника «Основи військового перекладу (французька мова)» та французько-українського словника військової термінології в рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених, ад’юнктів, слухачів, курсантів і студентів на тему "Сучасні проблеми розбудови Збройних Сил України".
Разом з паном Аленом Ремі до ВІКНУ прибудуть підполковник Філіп Готьє – аташе з питань оборони та його помічник аджюдан Фанш Франсіс.
Журналісти, які бажають висвітлити проведення заходу, запрошуються до Військового інституту за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 81.
Проїзд до Військового інституту:
До станції метро “Виставковий центр” (корпус Військового інституту).
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін