Перший Всеукраїнський з'їзд учителів математики

23.04.2012
23 квітня 2012 року в КНУ імені Тараса Шевченка відбувся Перший Всеукраїнський з'їзд учителів математики. На урочистому відкритті з’їзду перед делегатам від різних регіонів України виступили: Народний вчитель України Михайло Якір, заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський та ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський. Під час І Всеукраїнського з’їзду вчителів математики відбулася презентація та обговорення нової навчальної програми з математики для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Проект презентував доповідач – вчений секретар Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор Михайло Бурда. Практику публічних презентацій навчальних програм запроваджено вперше, тож усі небайдужі отримали змогу долучитися до процесу доопрацювання проекту.

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ