Київський університет на фестивалі «Вищих навчальних закладів Київщини»

23.04.2012
19 квітня у м. Бориспіль відбувся фестиваль «Вищих навчальних закладів Київщини», який організувала і провела Бориспільська міська рада для 250 старшокласників загальноосвітніх шкіл міста. Головною метою цього заходу стало інформування старшокласників про вищі навчальні заклади м. Києва та Київської області.
Школярі мали можливість ознайомитися з діяльністю 13 вищих навчальних закладів Київщини. Активну участь в цій події взяв і Київський національний університет імені Тараса Шевченка. З презентації про Київський університет майбутні абітурієнти дізналися про історію та сьогодення університету, його структуру, наукову діяльність та міжнародні зв’язки, напрями підготовки фахівців та дозвілля студентів. Після закінчення фестивалю школярі мали можливість отримати більш детальну інформацію про умови вступу до Київського університету, поставити свої запитання й отримати інформаційно-рекламні матеріали про факультети та інститути університету.
Фото http://nau.edu.ua/ua/about-nau/news-and-info/arkhiv-novin/1540-festival-navchalnikh-zakladiv-u-m-borispoli.html