“Система забезпечення якості і контроль якості в медичній радіології в Україні”

19.04.2012
19-20 квітня 2012 року за ініціативи Навчально-наукового центру радіаційної безпеки в університеті відбувся прийом міжнародної делегації в рамках шведсько-українського проекту “Система забезпечення якості і контроль якості в медичній радіології в Україні”.
На зустрічі були присутні - посадові особи міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Державної інспекції ядерного регулювання, Міністерства охорони здоров’я України, викладачі та науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Стокгольмського університету, Московського державного університету імені М.В. Ломоносова, представники Шведського регулюючого органу з радіаційної безпеки, Асоціації радіологів України.

ФОТО:Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ