Всеукраїнський науково-методичний семінар «Комп’ютерне моделювання в освіті»

11.11.2004
Криворізький державний педагогічний університет
Криворізький економічний інститут КНЕУ
Національна металургійна академія України
Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-методичного семінару «Комп’ютерне моделювання в освіті», який відбудеться 28–29 березня 2005 року у Криворізькому державному педагогічному університеті.

Для участі у семінарі необхідно до 10 січня 2005 року подати такі матеріали:

– заявку на участь;
– тези доповіді (1–2 повні сторінки);
– конверт з марками по Україні.

В заявці необхідно вказати прізвище, ім’я, по-батькові, вчений ступінь та звання, місце роботи, посаду, домашню і службову адреси, конта-ктні телефони та адресу електронної пошти.

Тези подаються на дискеті чи надсилаються електронною поштою. Текст тез повинен бути в форматі Open Writer або Microsoft Word будь-якої версії з такими параметрами форматування: розмір аркуша – А5 (14,8 см х 21 см), орієнтація – книжна, усі поля – по 1,6 см, шрифт – пропорційний (Times New Roman), розмір 10, вирівнювання – за шириною, перший рядок – відступ 0,7 см, міжрядковий інтервал – одинарний.

Назва тез друкується великими жирними літерами посередині першого рядка, нижче, через один рядок (по центру) – ініціали та прізвища ав-торів. У наступному рядку посередині друкуються назви міста та організації. Далі, у окремому рядку друкується контактна адреса електронної пошти. Далі, через один рядок друкується текст тез. Посилання на джерела в тексті даються у квадратних дужках. Перелік посилань має назву “Література” і наводиться в кінці основного тексту через один рядок.

Збірник тез вручатиметься кожному учаснику на семінарі.

На семінарі планується презентація навчального посібника “Елементи комп’ютерного моделювання в середній школі (факультативний курс)”.

Організаційний внесок становить 25 грн. (за участь у роботі семінару та друкування тез). Гроші та матеріали надсилаються поштовим переказом за адресою:

Теплицькому Іллі Олександровичу, 50086, м. Кривий Ріг, а/с 4809.

Електронний варіант тез також можна надіслати електронною поштою за адресою cc@kpi.dp.ua

Наукові керівники семінару:
д.пед.н., проф., академік АПН України М.І. Жалдак (Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова)
д.ф.-м.н., проф. В.М. Соловйов (Криворізький економічний інститут КНЕУ)

Оргкомітет:
Голова – д.пед.н., проф. В.К. Буряк, ректор Криворізького державного педагогічного університету
д.т.н., проф. Ю.Д. Шептун (Дніпропетровський національний університет)
к.ф.-м.н., проф. Ю.С. Рамський (Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова)
к.ф.-м.н., доц. С.А. Раков (Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди)
к.ф.-м.н., доц. Ю.В. Триус (Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького)
к.т.н., доц. В.Й. Засельський (Національна металургійна академія України)
к.ф.-м.н., доц. В.М. Євтєєв (Криворізький державний педагогічний університет)
к.ф.-м.н., доц. В.М. Кадченко (Криворізький державний педагогічний університет)
к.ф.-м.н., доц. Н.В. Моісеєнко (Криворізький державний педагогічний університет)
к.пед.н., доц. І.О. Теплицький (Криворізький державний педагогічний університет)
к.пед.н., доц. С.О. Семеріков (Криворізький державний педагогічний університет)

Довідки за телефонами: (0564) 71-60-34 (роб.), (067) 975-90-22 (моб.).