Історичний факультет запрошує!

12.04.2012
17 квітня 2012 р. на ІІ Благодійний аукціон, який проходитиме з 13:00 у 349 ауд.
Лоти від найулюбленіших та найпопулярніших викладачів! НЕ пропустіть!
Кошти, виручені від благодійного аукціону, будуть спрямовані на допомогу вихованцям Прилуцького дитячого будинку, що в Чернігівській обл., який знаходиться під постійною опікою студентів та викладачів історичного факультету!
Усіх небайдужих до художнього слова історичний факультет запрошує на літературний вечір, що відбудеться 17 квітня 2012 р. о 19:15 в ауд. 349.
Захід приурочений до теми святкового концерту до Дня історика – «20-12».
Що найважливіше для вас у житті?
Що варто цінувати?
Прийдіть і поділіться з нами своїми думками на тему вічних цінностей людського існування рядками власної поезії або ж словами ваших улюблених поетів та прозаїків.
18 квітня 2012 р. у Спорткомплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка для студентів історичного факультету відбудуться змагання з перетягування канату «Битва курсів» та турнір із шахів!
НЕ пропустіть! За детальнішою інформацією звертайтеся до Кравченка Тараса - студента 2 курсу, 4 групи.
Студентський парламент історичного факультету запрошує усіх бажаючих прийняти участь у екскурсії до парку-музею «Київ у мініатюрі», що відбудеться 18 квітня 2012 р. о 12:00.
За додатковою інформацією звертайтеся до організатора – Ярослави Кіяшко (099 350 49 49).