Нарада про підготовку до Євро-2012

11.04.2012
10 квітня в залі Інституту післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка відбулася нарада про підготовку гуртожитків університету до проживання у них уболівальників футбольного чемпіонату Євро-1012. На нараду були запрошені директори інститутів, декани факультетів, їх заступники з виховної роботи, апарат студмістечка, зав. гуртожитками, студпарламент, голови студентських рад гуртожитків і факультетів . Ректор Леонід Губерський ще раз наголосив, що усі ми сприймаємо проведення фінальної частини Єврочемпіонату в Україні як справу державної ваги і від успішного проведення заходу залежить міжнародний імідж нашої країни. Тож усі, хто так чи інакше причетний до цього, мусять з усією відповідальністю поставитися до дорученої державою справи. У нашому випадку – це забезпечення проживання певної кількості гостей у кількох гуртожитках університету. Ми повинні прийняти їх з притаманною нам гостинністю, забезпечити комфортні умови проживання і належний порядок на території студмістечка та у відведених для цього кімнатах. Разом з тим це не повинно жодним чином ущемляти права наших студентів, які на літній період мають право і будуть проживати у своїх гуртожитках: це діти-сироти, волонтери, бійці будівельного студзагону університету, ті, хто знайшов собі роботу в місті і отримав дозвіл на проживання згідно поданих до керівництва факультетів заяв. Виїхати з гуртожитків у двотижневий термін згідно з «Положенням про студентський гуртожиток» ( затв.наказ. МОН від 13. 11. 2007 р.) повинні лише ті, хто перестав бути студентами: випускники - спеціалісти, бакалаври та магістри. Саме на ці місця, що вивільняться, і будуть поселені гості чемпіонату. Детальніше про організацію роботи з підготовки до «Євро - 2012» доповів Голова штабу КНУ з цієї роботи перший проректор Олег Каленикович Закусило. Про особливості цьогорічного закінчення навчального року , терміни проведення сесії та випускних іспитів ще раз нагадав проректор з науково - педагогічної роботи Володимир Анатолійович Бугров. Присутні на нараді отримали вичерпні відповіді на запитання, що виникли, і готові дати роз»яснення тим, хто до них буде звертатися.

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ