Всеукраїнська студентська олімпіада стартувала на економічному

11.04.2012

10 квітня 2012 р. на економічному факультеті згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1324 від 18.11.2011 року розпочався ІІ-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій».
Усього до участі заявлені студенти 74 вищих навчальних закладів України, які представляють 21 область, АР Крим, м. Київ та м. Севастополь. Заявлена кількість учасників Олімпіади становить: ОКР «Бакалавр» – 67 осіб, ОКР «Магістр» – 53 особи.
У складі оргкомітету та журі Олімпіади – представники провідних навчальних закладів України: класичних, економічних, технічних та технологічних, аграрних університетів, які мають вагомі здобутки щодо підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Менеджмент організацій».
БАЖАЄМО УСПІХІВ УЧАСНИКАМ ОЛІМПІАДИ!