Перемога економічного факультету на всеукраїнському етапі Global Investment Research Challenge

10.04.2012

Команда у складі 5 студентів кафедри фінансів (Демчук Ірина, Тетерук Ольга), кафедри економічної теорії (Мягкий Олександр, Шелякін Станіслав) та кафедри економічної кібернетики (Потапенко Ілля) під науковим керівництвом доцента кафедри фінансів Любкіної Олени Вікторівни завоювали перше місце серед 20 команд інших університетів країни, та вибороли право представляти Україну на світовому конкурсі інвестиційних досліджень «Global Investment Research Challenge» у Лондоні (Велика Британія).
Поставлене перед студентськими командами завдання передбачало проведення фундаментального аналізу корпорації «Мілкіленд» та складання аналітичного звіту з рекомендаціями щодо доцільності інвестування у компанію. Якість аналітичного звіту та презентаційні навички студентів оцінювались журі у складі представників авторитетних професійних інвесторів.
Висока якість здійсненого дослідження дала змогу студентській команді Київського національного університету імені Тараса Шевченка вдруге зайняти перше місце в Україні серед команд з таких відомих вищих навчальних закладів як Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Києво-Могилянська Академія, Харківський національний економічний університет та інші.
Отримана перемога Київського національного університету імені Тараса Шевченка в престижному конкурсі, організованому міжнародною організацією CFA Institute, підтвердила високу якість викладацького складу, які ретельно та на індивідуальному рівні підходять до кожного студента, а також талановитість та ерудицію студентів університету, перед якими відкриваються нові перспективи та мотивація до постійного розвитку.