Результати спортивного березня

26.03.2012
Відбулися змагання Спартакіади Голосіївського району м.Києва серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з волейболу. Команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла ІІІ місце у змаганнях. Склад команди КНУ імені Тараса Шевченка: Павленко Ольга ( географічний ф-т ), Гапчарова Наталія ( фізичний ф-т ), Матвійчук Ірина ( фізичний ф-т ), Мосаювська Христина ( Ін-т філології ), Куцюк Анна ( географічний ф-т ), Шалайда Ольга ( ВІКНУ ), Роговик Марта ( юридичний ф-т ), Черяновська Анастасія ( ВІКНУ ), Чех Дар’я ( ННЦ «Інститут біології» ), Селюченко Тетяна ( географічний ф-т ). Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Яценко О.В.

Завершилися змагання Спартакіади КНУ імені Тараса Шевченка серед студентів з бадмінтону та гирьового спорту. Бадмінтон – брало участь 17 команд.
Місця розподілилися так:
І група
І місце – геологічний ф-т
ІІ місце – юридичний ф-т
ІІІ місце – ф-т кібернетики
ІІ група
І місце – Ін-т філології, команда №1
ІІ місце – РФФ
ІІІ місце – хімічний ф-т
ІІІ група
І місце – Ін-т філології, команда №2
ІІ місце – ф-т соціології
ІІІ місце – Ін-т Журналістики

Гирьовий спорт – брало участь 17 команд.
Місця розподілилися так:
І група
І місце – економічний ф-т
ІІ місце – юридичний ф-т
ІІІ місце – ІМВ
ІІ група
І місце – фізичний ф-т
ІІ місце – географічний ф-т
ІІІ місце – РФФ
ІІІ група
І місце – історичний ф-т
ІІ місце – ф-т соціології
ІІІ місце – філософський ф-т
Вітаємо переможців та призерів змагань!
28-29 березня 2012 року у басейні КНУ імені Тараса Шевченка відбудуться змагання Спартакіади університету серед студентів з плавання.

Викладач кафедри фізичного виховання та спорту Ковальчук С.К.