Тренінги в рамках грантового проекту

26.03.2012
26-27 березня 2012 року в Інституті журналістики (вул. Мельникова 36/1) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбудеться третій цикл тренінгів «Авторські права, етика та функціонування медіакомпаній в Інтернеті» у рамках грантового проекту «Підвищення якості фахової освіти з нових медіа та комунікаційних технологій у регіональних навчальних закладах».
Розклад тренінгів
26 березня (ауд. 123)

11.30 - 13.30 – «Авторське право та новітні медіа» (Катерина Горська, кандидат філологічних наук, викладач кафедри електронних видань і медіадизайну Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка)
14.00 - 16.00 – «Діяльність конвергованої редакції на прикладі Міжнародного інформагентства “Reuters”» (Сергій Каразій, продюсер та телеоператор Київського бюро «Reuters»)