Оголошено конкурс за програмою «100+100+100»

22.03.2012

Шановні студенти, аспіранти, науко-педагогічні
працівники університету!
Запрошуємо вас взяти участь у цьогорічному конкурсі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за освітньою програмою «100+100+100».
Детальна інформація про конкурс знаходиться на офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за посиланням: http://www.mon.gov.ua/index.php/ua/pro-ministerstvo/normativno-pravova-baza/normativno-pravova-baza-diyalnosti-ministerstva/nakazi/8821-nakaz-ministerstva--313-vid-20032012
До 13 квітня 2012 р. факультетам та інститутам університету надати до Управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій документи претендентів.
7 травня 2012 р. на засіданні Вченої ради університету буде затверджений список кандидатів для представлення Конкурсній комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Приклади підготовки документів для участі у конкурсі розіслані заступникам деканів з наукової роботи та міжнародного співробітництва.

Управління міжнародного науково-технічного
співробітництва та інноваційних технологій