Студенти КНУ зустрілися з видатними спортсменами

20.03.2012
20 березня 2012 року відбулася зустріч студентів КНУ з видатними спортсменами України: Володимиром Мунтяном, Людмилою Бобрусь-Порадник, Тетяною Кочергіною та спортивним коментатором Сергієм Савелієм.

Володимир Мунтян - радянський та український футболіст, згодом футбольний тренер. Як футболіст ставав сім разів чемпіоном СРСР, що є рекордом радянського футболу (разом з Олегом Блохіним). Двічі вигравав Кубок СРСР, володар Кубка Кубків УЄФА та Суперкубка УЄФА, був учасником чемпіонату світу 1970 року. Випускник юридичного факультету КНУ.

Людмила Бобрусь-Порадник - українська гандболістка, дворазова олімпійська чемпіонка. Виступала за київський «Спартак». Золоті олімпійські нагороди здобула в складі збірної СРСР на монреальській та московській Олімпіадах.

Тетяна Кочергіна - Дворазова Олімпійська Чемпіонка (Монреаль 1976, Москва 1980). Чемпіон та призер Чемпіонатів світу. Шестиразова володарка Кубка Європейських Чемпіонів. Чотирнадцятиразовий Чемпіон СРСР, УРСР. У складі гандбольної команди "Спартак" Київ занесена до "Книги рекордів Гіннеса".
Завідувач кафедри фізичного виховання та спорту КНУ імені Тараса Шевченка, професор. Головний тренер жіночої збірної команди КНУ імені Тараса Шевченка з гандболу. Заслужений майстер спорту з гандболу. Заслужений працівник фізичної культури та спорту. Головний тренер жіночої збірної ветеранів України з гандболу.

Сергій Савелій - український спортивний телекоментатор, заслужений журналіст України, випускник факультету журналістики КНУ.

ФОТО Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ