Зустріч з президентом Американської асоціації геологів-нафтовиків

20.03.2012
На геологічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 16 березня відбулася зустріч з президентом Американської асоціації геологів-нафтовиків (AAPG) паном Полом Веймером. Завідувач кафедри Брюса Д. Бенсона в університеті Колорадо, директор Центру прикладних досліджень енергетичних ресурсів і корисних копалин, професор Пол Веймер провів лекцію з проблем освоєння традиційних і нетрадиційних покладів вуглеводнів, передових методів розвідки покладів вуглеводневої сировини. Захід президента Американської асоціації геологів-нафтовиків було проведено в рамках європейського лекційного туру Москва-Київ-Бухарест-Будапешт-Відень-Лебен-Брно-Прага-Варшава. Пол Веймер в циклі своїх лекцій ознайомив молодих фахівців та студентів із новітніми технологіями, які використовують в своїй роботі провідні світові нафтові компанії, а також з перспективами кар’єри нафтового геолога на світовому ринку праці. Візит голови AAPG на геологічному факультеті було проведено під егідою ВГО «Спілка геологів України» та за спонсорської підтримки групи компаній Надра.