Акція «Золотий квиток абітурієнта»

13.03.2012

Багато хто зі школярів мріє зазирнути у майбутнє і дізнатись, яке воно студентське життя. Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка втілює мрії в життя за допомогою акції «Золотий квиток абітурієнта». На цілий день школярі 11-их класів зможуть перевтілитися на справжніх студентів (відвідати лекції, відповісти на семінарах та просто познайомитись зі студентами, дізнатися про навчання в Інституті філології з перших вуст).
Щоб прийняти участь у конкурсі, з 5-го березня по 1-e квітня абітурієнти повинні надіслати свої творчі роботи, в яких має бути розкрита тема майбутньої професії.
Об’єм : максимум 1,5 сторінки, 14 шрифт, 1,5 кегль.
В роботі обов’язково повинна бути така інформація:
ПІБ, контактний номер телефону,e-mail, номер школи.
Надсилати листи на пошту: philology.univ@gmail.com
Автори найкращих робіт матимуть змогу провести цілий день як студенти ІФ, також для них буде організована ознайомча екскурсія по корпусу.
Скористайся шансом, дізнайся як це бути студентом Інституту філології!